За љубителите на чистите линии и едноставната убавина ви ја претставуваме Asti Natura. Нијансите на сиво се секогаш модерни, зрачат со смиреност и совршено се вклопуваат во секој проект. Креативното акцентирање е можно во комбинација со плочките ASTI Colori.
  • Боја: базалтово сива
  • Површина: природен бетон

Код на производот Димензии (ДxШxВ) Висина Потрошувачка Палети Тежина Оптоварување
Код на производот
67827417
Димензии (ДxШxВ)
60 x 30 x 5 cm
Висина
5 cm
Потрошувачка
6 бр./м²
Палети
5,556 бр.
Тежина
21,15 кг/бр.
Оптоварување
Kontakt
Kонтактирајте со нас
Мобилна апликација Garden Visions за iOS
Мобилна апликација Garden Visions за Android
Male and female project manager collaborating in front of computer screen at office

Пријава за Newsletter

Претплатете се на нашиот њуслетер и бидете први што ќе ги дознаете најновите вести, производи, игри, итн.
Се што ви треба е да го внесете вашето име и е-пошта!